7.0mm 2 Çekirdek CPRI Fiber Kablo DLC / PC - DLC / PC SM / MM GYFJH LSZH

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: SOGOO
Sertifika: CE, RoHS
Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: 10~15 USD
Ambalaj bilgileri: 1 adet 10 adet Anti-statik paket, standart ambalaj
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T; PayPal; Batı Birliği
Yetenek temini: 2000 adet / hafta
Şimdi başvurun

Fiber Optik Kablo Tertibatı, DLC / PC-DLC / PC, SM / MM, GYFJH (LSZH), 7.0mm, 2 Corores Dış Mekan Korumalı Branş Kablo

CPRI patch kablosu, temel stayon RRU ve BBU bağlantısı için kullanılır, Esas olarak kablosuz baz istasyonunda yatay ve dikey kablolamada kullanılır.

Özellikler

1, İyi mekanik ve çevresel özellikler;

2, Alev geciktirici özellikleri ilgili standartların gereksinimlerini karşılar;

3, ceket mekanik özellikleri ilgili standartların gereksinimlerini karşılamak;

4, Yumuşak, esnek, su engelli, UV ışınlarına dayanıklı, kolay döşenebilir ve eklenebilir ve büyük kapasiteli veri iletimi ile;

5, pazar ve müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak

Elyaf Sayısı
Kablo boyutu
aa
Kablo ağırlığı
kg / km
Çekme (K)
ezmek
N / 100 mm
Min. Viraj yarıçapı
aa
Sıcaklık aralığı
Uzun vadeli
Kısa dönem
Uzun vadeli
Kısa dönem
Dinamik
Statik
2
7
42.3
200
400
1100
2200
20D
10D
-30- + 70
Not:
1. Tablodaki sadece referans amaçlı olan tüm değerler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir;
2. Kablo boyutu ve ağırlığı, 2.0 dış çaplı simpleks kabloya tabidir;
3. D, yuvarlak kablonun dış çapıdır;

Elyaf Özellikleri:
Elyaf türü
50 / 125,9 / 125
Çekirdek çapı
50 + 2,5
Çekirdek Döngüsüzlük
<=% 5.0
Kaplama Çapı
125.0 + 1.0um
Kaplama Dairesel Olmayanlık
<=% 1,0
Kaplama çapı
245 + 7
Kaplama Giydirme Konsantriklik Hatası
<= 12.0um
Kaplama Dairesel Olmayanlık
<= 6.0um

Connecton özellikleri
MADDE
PARAMETRE
Bağlayıcı tipi
DLC / UPC
Ekleme Kaybı
<= 0.3db
Geri dönüş kaybı
> = 35dB
Fiber modu
Çok modlu, 50/125, tek modlu, 9/125
Çalışma dalga boyu
850nm, 1300nm, 1310,1550nm
Test dalga boyu
850nm, 1300nm
Tekrarlanabilirlik
<= 0.1
değiştirilebilirliği
<= 0.2dB
dayanıklılık
<= 0.2dB
Elyaf Uzunluğu
1m, 2m… .. isteğe bağlı herhangi bir uzunluk.
Uzunluk ve tolerans
10 cm
Çalışma sıcaklığı
-40C ~ + 85C
Depolama sıcaklığı
-40C ~ + 85C
Servisimiz

1. fabrika fiyat

2. oem

3. Hızlı teslimat, düşük navlun

4. hizmeti özelleştirmek

Paketleme ve Teslimat


Şartname
Standart LC adaptörüyle iyi bağlanmış standart Çift Yönlü LC konektörü
Kullanılabilir Tekli mod ve Çok Modlu
IP67 koruma, tuz sisi geçirmez, nem geçirmez, toz geçirmez
Düşük ekleme / geri dönüş kaybı, sabit optik iletim.
Hafif, su geçirmez, toz geçirmez, neme dayanıklı, Metal sert gövde.


kullanım

Yaygın FTTA ve FTTH kullanılan
3G 4G baz istasyonu için kullanılır
BBU, RRU, RRH, LTE

Fiber Optik Kablo Düzeneği, DLC / PC-DLC / PC, SM / MM, GYFJH (LSZH), 7.0mm, 2Cores Dış Ortam Korumalı Dallanma Kablosu ile ilgili sorunuzu bekliyoruz .

İletişim bilgileri
rachel.tang

Naber : 8615019465365