1310nm Dalga Boyu SFP Optik Modül / Telsiz Düzeneği 1.25G 40km

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: SOGOO
Sertifika: CE, RoHS
Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: 10~15 USD
Ambalaj bilgileri: 1 adet 10 adet Anti-statik paket, standart ambalaj
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T; PayPal; Batı Birliği
Yetenek temini: 2000 adet / hafta
Şimdi başvurun

SFP modülü optik alıcı-verici düzeneği 1.25G 1310nm 40km

Wanglink'in anahtar çözümleri yelpazesinin esnek doğası ile çeşitli aksesuarlar mevcuttur.


SFP / SFP + veya XFP ortamının anahtar tasarımınızı tamamlaması için alıcı vericisi, bir dizi Fiber ve Konektör türü için Ortam Dönüştürücüleri, geniş yüksek hızlı istifleme yelpazemiz veya Direkt Bağlantılı kablolar, uç cihazlara güç vermek için PoE Enjektörleri veya gerekli Ağınızı yönetmek için yazılım, WanghLink size kapsamıştır.

Ana Özellikler

1. Çift LC / PC prizleri ile Çok kaynaklı SFP paketi

2. Tek modlu çift lifli iletim
3. 9 / 125μm SMF ile 20 ~ 80Km'ye kadar
4. AC, Rx ve Tx tarafı için birleştiğinde
5. İki sıcaklık aralığı: Ticari seviye için 0 ° C ila +70 ° C, endüstriyel seviye için -40 ° C ila + 85 ° C
6. 1000Mbps veri hızında çalışır
7. Cisco h3c …… gibi birçok marka anahtarına uygundur.
8. Düşük güç tüketimi ve hassasiyetle yüksek
9. DDM ile veya DDM olmadan olabilir
10. SFP Çok Kaynaklı Anlaşmalar standartları (MSA) ile uyumludur
11. Sınıf 1 Lazer ve IEC60825-1 gereklilikleri ile uyumludur.
Veri Sayfası
1.25G sfp optik bağlantı 40km
Ürün adı
sfp tekli fiber 40km lc
FIber Türü
Tekli Mod Çift Fiber lC
model numarası
ÇALŞANLAR-1000M-AA-2KM-LC-1310
dalga boyu
1310nm
Veri Hızı (maks.)
1000Mbps
Mesafe
40km
Çalışma sıcaklığı
20C ~ 70C
Bağıl nem
% 5-95 (yoğunlaşma yok)
Çalışma gerilimi
3.3V
Uyumlu marka
Cisco, Huawei, HP vb

Sıkı kalite kontrol

Yüksek maliyet performansı Tanınmış marka OEM deneyimi için yıllar boyunca, büyük fabrikadan tüm malzemeler.


Kesinlikle her ürünün altın kaplama kalınlığını kontrol edin, üstün metal kalitesini teşvik edin, kararlı iletimi sağlayın

Titiz süreç

Güvenilir ve istikrarlı ürünler sağlamak için montaj, test, yaşlanma, son test, son kontrol ve diğer prosedürleri deneyimleyin.

Sıcak pluggble

Kolaylık ve ölçeklenebilirlik sunan bu bakır alıcı-verici tamamen çalışırken takılabilir olup, ağ trafiğini kesmeden veya cihazın yeniden başlatılmasını gerektirmeden modülü kurmanıza olanak tanır.

Tam uyumluluk

Delievry önce ürün. Yan test ortamı sisteminde test edilecektir. Ürün uyumluluğunu sağlayın.

Uyumlu marka:
HUAWEI, Cisco, Zte, Fiberhome, HP, 3Com vb.

Avantajları
Telsiz, 1.25Gbps 20km iletim mesafesine kadar veri hızını destekleyen düşük güç, yüksek performans ve uygun maliyetli bir modüldür.
Yüksek hassasiyet 1310nm FP lazer ve PIN / TIA alıcısı ile sönmüş özelliklere sahiptir.
Telsizde TX_DIS kontrolü, TX-FAULT ve RX_LOS monitör işlevleri bulunur. Cihazlar, Sınıf I lazer güvenliği uyumludur.

Ödeme:

1. T / T, Western Union, Alipay ve Money Gram kabul edilecektir.
önceki öğeler.
2. Havale bankası ücretleri havale ile ödenir ve tahsil bankası ücretleri ödenir
yararlanıcı tarafından
3. Piyasa değiştikçe ve fiyat dalgalanmalarından dolayı, lütfen sipariş onayıyla 3 gün içinde siparişi ödeyin.
Gönderi :
1. Eğer ticaret şartları FOB Çin ise: lütfen nakliye şirketinizi Çin'deki bilgileri (Add, Attn, Tel) paylaşın. Sipariş, nakliye şirketinize SF-Express ile gönderilecektir.
2. Başka terimler seçerseniz ve siparişinizi ülkenize göndermeniz gerekiyorsa, lütfen teslim bilgilerini bizimle paylaşın.
Sipariş FedEx, DHL, TNT, UPS, EMS ve benzeri yoluyla gönderilebilir.

Önlemler:

1. Anti-statik kutuda depolama.

2. Kullanıldığında, voltajın normal ve kararlı olduğundan emin olun.

S & C

1. Güç neden tarif edilenden düşük ve iletim anormal?

Lütfen önce cihazın alt ucunu temizleyin ve ardından kontrol edin.

2. örnekler veriyor musunuz? ücretsiz mi, ekstra mı

Evet, ancak numuneler için ücret ödememiz gerekiyor, daha sonra sipariş olarak numune ücreti iade edeceğiz.

3. Ödeme koşullarınız nedir?

Ödeme <= 1000USD,% 100 peşin. Ödeme> = 1000USD,% 30 T / T peşin, sevkiyat öncesi bakiye.

4. Satış sonrası servisiniz nedir?

Tüm müşterilerimiz, “üç yıl kalite garantisi ve ömür boyu teknik destek” için satış sonrası hizmetten yararlanabilirler.

1.25G 1310nm 40km sfp sfp modülü optik alıcı-verici montajı hakkındaki sorularınızı bekliyoruz.

İletişim bilgileri
rachel.tang

Naber : 8615019465365