Finisar 10G SR Optik Fiber Alıcı-Verici Mini GBIC Uyumlu Alcatel-Lucent SFP-10G-SR

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: SOGOO
Sertifika: CE, RoHS
Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: 10~15 USD
Ambalaj bilgileri: 1 adet 10 adet Anti-statik paket, standart ambalaj
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T; PayPal; Batı Birliği
Yetenek temini: 2000 adet / hafta
Şimdi başvurun

Finisar Mini GBIC uyumlu Alcatel-Lucent Huawei Cisco SFP-10G-SR SFP 10G SR optik fiber alıcı-verici

Marka

Finisar

Anavatan

Malezya

Şart

Kullanılmış

Form faktörü

SFP +

Veri Hızı (maks.)

10.3g

dalgaboyu:

850 nm

Mesafe

300m

Bağlayıcı

Çift lc

Modül türü

Geçmeli

Ortam türü

Çok modlu

Gerilim kaynağı

3.3V

Kasa sıcaklığı

0 ° C-70 ° C

DDMI

Evet

Garanti

1 yıl

Teslimat zamanı

24 saat içinde

paket

10/36/50 adet

 

  Uyumlu marka:
HUAWEI, Cisco, Zte, Fiberhome, HP, 3Com vb.

Avantajları
Telsiz, 1.25Gbps 20km iletim mesafesine kadar veri hızını destekleyen düşük güç, yüksek performans ve uygun maliyetli bir modüldür.
Yüksek hassasiyet 1310nm FP lazer ve PIN / TIA alıcısı ile sönmüş özelliklere sahiptir.
Telsizde TX_DIS kontrolü, TX-FAULT ve RX_LOS monitör işlevleri bulunur. Cihazlar, Sınıf I lazer güvenliği uyumludur.

Ödeme:

1. T / T, Western Union, Alipay ve Money Gram kabul edilecektir.
önceki öğeler.
2. Havale bankası ücretleri havale ile ödenir ve tahsil bankası ücretleri ödenir
yararlanıcı tarafından
3. Piyasa değiştikçe ve fiyat dalgalanmalarından dolayı, lütfen sipariş onayıyla 3 gün içinde siparişi ödeyin.
Gönderi :
1. Eğer ticaret şartları FOB Çin ise: lütfen nakliye şirketinizi Çin'deki bilgileri (Add, Attn, Tel) paylaşın. Sipariş, nakliye şirketinize SF-Express ile gönderilecektir.
2. Başka terimler seçerseniz ve siparişinizi ülkenize göndermeniz gerekiyorsa, lütfen teslim bilgilerini bizimle paylaşın.
Sipariş FedEx, DHL, TNT, UPS, EMS ve benzeri yoluyla gönderilebilir.

Neden bizi seçmelisiniz:

1. Rekabetçi fiyat
2. hızlı teslimat
3. Longtime garanti
4.güvenilir kalite
5. Professional ürün ve teknik destek
6. herhangi bir soru veya soruşturma için Hızlı cevap
7. Katma Değerli Hizmet: iyi ürünler dışında, lojistik ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer konularda iyi hizmetler sağlayabiliriz.

Finisar Mini GBIC uyumlu Alcatel-Lucent Huawei Cisco SFP-10G-SR SFP 10G SR optik fiber alıcı-verici ile ilgili sorunuzu bekliyoruz .

İletişim bilgileri
rachel.tang

Naber : 8615019465365