Tek Modlu Bd SFP Optik Modülü BIDI Optik SFP Modülü B 6G 1270nm 20 KM

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: SOGOO
Sertifika: CE, RoHS
Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: 10~15 USD
Ambalaj bilgileri: 1 adet 10 adet Anti-statik paket, standart ambalaj
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T; PayPal; Batı Birliği
Yetenek temini: 2000 adet / hafta
Şimdi başvurun

BIDI optik SFP modülü B 6G 1270nm 20 KM tek modlu bd sfp optik modül

Bu, 6Gigabit Ethernet portuna veya yuvasına takılan ve portu ağa bağlayan, çalışırken değiştirilebilir bir giriş / çıkış cihazıdır. SFP'ler çok çeşitli anahtarlar ve yönlendiriciler üzerinde kullanılabilir ve değiştirilebilir

Özellikler:

1. LC yuvası optik arabirim uyumlu
2. Çalışırken takılabilir SFP ayakizi
3. 1270nm FP lazer vericisi; 1270nm DFB lazer vericisi;
4. RoHS uyumlu ve Kurşunsuz
5. 9μm / 125μnu SMF'de 20km'ye kadar
6. Düşük EMI için metal muhafaza
7. Tek 3.3V güç kaynağı
8. Düşük güç tüketimi <600mW
9. Ticari işletme sıcaklığı aralığı: 0 ° C ila 70 ° C
10. İsteğe bağlı Dijital Teşhis İzleme

Teknik parametre
Ürün adı
6G sfp modülü Tek Modlu BIDI Fiber alıcı-verici
ürün modeli
ES-236GB-L2S
Aktarım hızı
6G
Çalışma gerilimi
3.3V
Çalışma sıcaklığı
-0 ℃ ~ 75 ℃
Kabuk malzemesi
metal
İletim mesafesi
20km
Bağıl nem
% 5 - 95 (dikkate alınmaz)
dalga boyu
1270nm
arayüzey
LC
İletim ortamı
Tek modlu BIDI fiber
Net ağırlık
0.25kg (10 adet) 0.08kg (bir çift)

Ödeme:

1. T / T, Western Union, Alipay ve Money Gram kabul edilecektir.
önceki öğeler.
2. Havale bankası ücretleri havale ile ödenir ve tahsil bankası ücretleri ödenir
yararlanıcı tarafından
3. Piyasa değiştikçe ve fiyat dalgalanmalarından dolayı, lütfen sipariş onayıyla 3 gün içinde siparişi ödeyin.
Gönderi :
1. Eğer ticaret şartları FOB Çin ise: lütfen nakliye şirketinizi Çin'deki bilgileri (Ekle, Attn, Tel) paylaşın.
2. Başka terimler seçerseniz ve siparişinizi ülkenize göndermeniz gerekiyorsa, lütfen teslim bilgilerini bizimle paylaşın.
Sipariş FedEx, DHL, TNT, UPS, EMS ve benzeri yoluyla gönderilebilir.

Önlemler:
1. Anti-statik kutuda depolama.
2. Kullanıldığında, voltajın normal ve kararlı olduğundan emin olun.

S & C

S1. Bu ürün için numune siparişi alabilir miyim?

C: Evet, test etmek ve kaliteyi kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz. Karışık örnekler kabul edilebilir.

S2. Kurşun zamanı ne olacak?

A: Örnek 1-2 gün ihtiyacı, seri üretim süresi 1-2 hafta ihtiyacı

Q3. Malları nasıl gönderiyorsunuz ve ulaşması ne kadar sürüyor?

A: Biz genellikle DHL tarafından gemi, UPS, FedEx veya TNT. Genellikle gelmesi 3-5 gün sürer. Havayolu ve deniz taşımacılığı da isteğe bağlıdır.

S4: Ürünler için garanti veriyor musunuz?

C: Evet, resmi ürünlerimize 1-2 yıl garanti veriyoruz.

Q5: Teslim süresi ne olacak?

A: 1) Örnekler: bir hafta içinde.

2) Ürünler: Genellikle 7-15 gün.



BIDI optik SFP modülü B 6G 1270nm 20KM tek modlu bd sfp optik modül hakkındaki sorunuzu dört gözle bekleyin.

İletişim bilgileri
rachel.tang

Naber : 8615019465365