SFP Optik Alıcı-verici Modülü 40G QSFP + PSM 2 KM 1310nm Dalga Boyu

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: SOGOO
Sertifika: CE, RoHS
Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: 10~15 USD
Ambalaj bilgileri: 1 adet 10 adet Anti-statik paket, standart ambalaj
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T; PayPal; Batı Birliği
Yetenek temini: 2000 adet / hafta
Şimdi başvurun

40G QSFP + PSM 2 KM 1310nm SFP Optik Alıcı-verici Modülü

Açıklama:

Bu ürün, 2m-10km'lik optik iletişim uygulamaları için tasarlanmış bir alıcı-verici modülüdür. Tasarım, IEEE P802.3ba standardının 40GBASE-LR4 standardına uygundur. Modül 4 giriş kanalını (ch) 10 Gb / s elektriksel verinin 4 CWDM optik sinyale dönüştürür ve bunları 40 Gb / s optik iletim için tek bir kanala dönüştürür. Tersine, alıcı tarafında, modül optik olarak 40Gb / s'lik bir girişi 4 CWDM kanal sinyaline dönüştürür ve bunları 4 kanal çıkışlı elektrik verisine dönüştürür.
4 CWDM kanalının merkezi dalga boyları, ITU-T G694.2'de tanımlanan CWDM dalga boyu ızgarasının üyeleri olarak 1271, 1291, 1311 ve 1331 nm'dir. Optik arabirim için çift yönlü bir LC konektörü ve elektrik arabirim için bir 148 pimli konektör içerir. Uzun mesafe sistemindeki optik dispersiyonu en aza indirmek için, bu modüle tek modlu fiber (SMF) uygulanmalıdır.
Ürün, QSFP Çok Kaynaklı Anlaşmaya (MSA) göre form faktörü, optik / elektrik bağlantısı ve dijital teşhis arayüzü ile tasarlanmıştır. Sıcaklık, nem ve EMI paraziti dahil olmak üzere en sert dış çalışma koşullarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Ürün Açıklaması

Form faktörü: 40G QSFP +
Mesafe: 2km
Uygulamalar: Anahtar, yönlendirici ve HBA'lar
4CH SDR, DDR ve QDR
İstemci tarafı 40G Telekom bağlantıları
Veri Hızı (maks.): 10 Gb / s
Düşük Uçlu Kasa Sıcaklığı (° C) -5 ° C
Yüksek Son Kasa Sıcaklığı (° C) 85 ° C
Teşhis: DDM
Lazer: FP, PIN
Gerilim Beslemesi: 3.3V
Bağlayıcı: LC
sertifikasyon: TUV / CE / FCC / RoHS / ISO9001

featurers:

Ürün Özellikleri
4 kanal tam çift yönlü alıcı-verici modülü
Kanal başına 11.2Gbps'ye kadar veri bağlantısı
10Km maksimum bağlantı uzunluğu
4 CWDM şerit MUX / DEMUX tasarımı
Dahili dijital teşhis fonksiyonları
Çalışırken takılabilir QSFP + form faktörü
Tek 3. 3V güç kaynağı
Çalışma sıcaklığı: 0 ℃ - 70 ℃
RoHS 6 uyumlu (kurşunsuz)
Dijital Teşhis Monitörü (DDM)
Güç tüketimi <2w

Uygulamalar:

Anahtar, yönlendirici ve HBA'lar
4CH SDR, DDR ve QDR
İstemci tarafı 40G Telekom bağlantıları

Ödeme:

1. T / T, Western Union, Alipay ve Money Gram kabul edilecektir.
önceki öğeler.
2. Havale bankası ücretleri havale ile ödenir ve tahsil bankası ücretleri ödenir
yararlanıcı tarafından
3. Piyasa değiştikçe ve fiyat dalgalanmalarından dolayı, lütfen sipariş onayıyla 3 gün içinde siparişi ödeyin.
Gönderi :
1. Eğer ticaret şartları FOB Çin ise: lütfen nakliye şirketinizi Çin'deki bilgileri (Ekle, Attn, Tel) paylaşın.
2. Başka terimler seçerseniz ve siparişinizi ülkenize göndermeniz gerekiyorsa, lütfen teslim bilgilerini bizimle paylaşın.
Sipariş FedEx, DHL, TNT, UPS, EMS ve benzeri yoluyla gönderilebilir.


BIDI optik 40G QSFP + PSM 2KM 1310nm SFP Optik Alıcı-Verici Modülü ile ilgili sorunuzu dört gözle bekleyin.

İletişim bilgileri
rachel.tang

Naber : 8615019465365