Dış Mekan İçin Zırhlı Suya Dayanıklı Fiber Optik Kablo Dubleks LC OM3 OM4 LC / UPC

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: SOGOO
Sertifika: CE, RoHS
Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: 10~15 USD
Ambalaj bilgileri: 1 adet 10 adet Anti-statik paket, standart ambalaj
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T; PayPal; Batı Birliği
Yetenek temini: 2000 adet / hafta
Şimdi başvurun

Zırhlı su geçirmez fiber yama kablosu Dubleks LC OM3 OM4 LC / UPC Açık Alan için

Telekom optik fiber uzun mesafe hatlarında zırhlı optik fiber, ikincil ana iletim önemli uygulamalara sahiptir.Ancak genel ağ yönetimi genellikle zırhlı optik fiber ile temasa geçer, bina içi bağlantı neredeyse iki optik ağ ekipmanı olan odada kullanılır. elyaf uzunluğu nispeten kısadır. Genellikle zırhlı atlama hattı olarak adlandırılır. Temelde anti-sıçan ısırığı, anti-nem için müşteri gereksinimlerini karşılamak için kullanılır.

Konektör tipi: LC / UPC
ST / APC Ekleme Kaybı: <= 0,2db <= 0,3db Geri Dönüş Kaybı:> = 50db> = 60db
Fiber modu: Tek modlu / Çoklu mod
Çalışma dalga boyu: 1310, 1550nm
Test dalga boyu: 1310,1550nm
Tekrarlanabilirlik: <= 0.1
Değiştirilebilirlik: <= 0.2dB
Dayanıklılık: <= 0.2dB
Fiber Uzunluğu: 1m, 2m… .. isteğe bağlı herhangi bir uzunluk. Uzunluk ve tolerans: 10cm Çalışma Sıcaklığı: -40C ~ + 85C
Depolama Sıcaklığı: -40C ~ + 85C
 

OEM ve ODM

OEM / ODM sipariş kullanılabilir

gönderi

Uluslararası Ekspres: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS ve böylece. 3-7 gün sürer.

Garanti
Reklamı yapılan tüm optik modüllerin yepyeni olduğuna ve kesinlikle eski ve yenilenmiş malzemeleri kullanmayacağına söz veriyoruz. Tüm optik modüller fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir. Sevkıyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı-vericiler için 3 yıl garanti veriyoruz.

S & C

S: Hangi ödeme koşullarını kabul ediyorsunuz?

A : T / T, bakışta L / C, Western Union kabul edilebilir. Diğer ödeme koşulları tartışılabilir.

Q: kurşun süresi nedir?

A : standart ürünler Için, biz yeterli stok tutmak, cqn PO onay alındıktan sonra 1-3 gün içinde gemi. Büyük miktar ve özel ürünler Için, bizim satış temsilcisi ile kurşun zamanı kontrol edin.

Q: nakliye yolları sunabilir nelerdir?

A : küçük miktar Için biz DHL gibi Express tarafından gemi, FedEX, TNT, UPS, EMS vb büyük miktarda Için biz airshipment kullanabilirsiniz diğer müşteriler tarafından tayin yöntemi.

S: Ürünlerinizle ne tür ekipmanlar uyumlu olabilir?

C : Ürünlerimiz Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Dökümhane, Brokar, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Ardıç, Ruijie, Zyxel, vb.

S: Sipariş nasıl verilir?

C : 1. Sipariş detaylarını satış temsilcilerimizle teyit edin.
2. Proforma Fatura onaylandı, sipariş ödemenizi aldıktan sonra düzenlenecektir.
3. nakliye ayrıntıları onaylayın ve mal sevk, takip numarası sevkiyat alındıktan sonra derhal size gönderilecektir.
4.Güvenli bir şekilde alıncaya kadar mallarınızı takip etmeye yardımcı olacağız.

Neden Bizi Tercih:
1. rekabetçi fiyat
2. hızlı teslimat
3. uzun süre garanti
4. güvenilir kalite
5. profesyonel ürün ve teknik destek
6. herhangi bir soru veya soruşturma için Istemine cevap
7. katma değerli servis: dışında iyi ürünler, sağlayabilir iyi hizmet lojistik ve diğer yardım gerekebilir.


 


Açık için Zırhlı su geçirmez fiber yama kablosu Dubleks LC OM3 OM4 LC / UPC hakkında soruşturma bekliyoruz .

İletişim bilgileri
rachel.tang

Naber : +8615019465365