12 Çekirdek FC LC ST SC UPC Konnektörü ile Askeri Zırhlı Fiber Yama Kablosu

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: SOGOO
Sertifika: CE, RoHS
Min sipariş miktarı: 100'lü
Ambalaj bilgileri: 1 adet 10 adet Anti-statik paket, standart ambalaj
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T; PayPal; Batı Birliği
Yetenek temini: 2000 adet / hafta
Şimdi başvurun

FC LC ST SC UPC Konnektörlü 12 Çekirdekli Askeri Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu

Açık Zırhlı Fiber Yama Kablosu Giriş:

1. Açık yama kablosu, FC / UPC-LC / UPC, zırhlı kablo (açık tip), 6 çekirdek, 5.0mm (0.6mm iç), LSZH ceket; metal fanout kiti ile, aralarda zırh tüpü olmadan.

2. Açık yama kablosu, FC / UPC-LC / UPC, zırhlı kablo (açık tip), SM G657A1, 12 çekirdek, 5.8mm (0.6mm iç), 20m, LSZH ceket; metal fanout kiti ile, aralarda zırh tüpü olmadan.

3. Zırhlı yama kablosu çevre aşırı her türlü döşenebilir. Yer tasarrufu sağlayan ve bakım için oldukça uygun olan koruma tüpü olmadan kullanılır . Ayrıca, optik fiberi koruyan ve tüm sistem için daha iyi güvenlik sağlayan paslanmaz çelik boru içeren bir yapıya sahiptir .

Zırhlı taktik kablo güçlü gerilme mukavemeti, güçlü basınç direnci ve iyi esneklik özelliklerine sahiptir. Ayrıca bükülmeye dayanıklı, yağa dayanıklı, aşınmaya dayanıklı ve alev geciktiricidir. Bu nedenle, zırhlı taktik kablo, askeri alanda hızlı kablolama veya tekrarlanan erişim veya iki bina ağını bir yeraltı kanalı kullanarak veya kullanmamak gibi bağlamak için hem iç hem de dış mekan uygulamaları için idealdir.

Uygulama: Askeri ağlar, endüstriyel Ethernet, savaş araçları ve diğer zorlu ortamlar için kullanılır.

karakteristikler:

1) paslanmaz çelik boru koruma küçük kalibreli.
2) Burulma hasarından kaçının.
3) Yüksek gerilme katsayısı ve gerilme katsayısı.
4) uygulama için uygun, yüksek güvenlik.
5) Kabloya zarar vermeden uygulama.
6) kablo zarar vermeden imalatı.
7) Bakım için maliyet düşürme.

Zırhlı kablonun yapısı:

Zırhlı kablo özellikleri:


1). Sıkı tamponlu fiber: SM veya MM; 0.6mm sıkı tamponlu fiber
Genel zayıflama: SM-1310 nm≤0.35dB / km; 1550 nm≤0.25dB / km
MM-850 nm3.0dB / km; 1300 nm≤1.0dB / km
2). Zırh:
Malzeme: Paslanmaz Çelik
Boşluk (p): 0,25 ± 0,02 mm
Basınca dayanıklı mukavemet: ≥300KGf / 100MM
3). Aramid ipliği:
Çekme mukavemeti: Kısa süreli: ≥300N: uzun süreli: ≥150N.
4). Ceket:
Malzeme: PVC / LSZH / OFNP / PE
Dış çap: 5.0 ± 0.1mm

1 FC / UPC konektörü, 6 12 çekirdek
2 Breakouts, 2.0mm LSZH tüp, zırhsız tüp
3 Fanout kiti, metal, daralan makaron ile kaplı
4 Zırhlı kablo, dış mekan tipi, 6 damarlı, 5,0 mm (OD)
5 LC / UPC konnektör, 6 damar 12 damar

Neden Bizi Tercih:
1. rekabetçi fiyat
2. hızlı teslimat
3. uzun süre garanti
4. güvenilir kalite
5. profesyonel ürün ve teknik destek
6. herhangi bir soru veya soruşturma için Istemine cevap
7. katma değerli servis: dışında iyi ürünler, sağlayabilir iyi hizmet lojistik ve diğer yardım gerekebilir.

Servisimiz:
1. bize soruşturma gönderin, biz 12 saat içinde size geri dönecektir.
2. 30 yıl ömrünü garanti etmek için sıkı süreç ve hammadde kontrolünü benimseyin.
3. tüm ürünlerimiz iyi test, biz test raporu ve sertifika sağlamak.
4. biz içtenlikle müşteriler yurtiçinde ve yurtdışında bizim fabrika ziyaret etmek.

SSS

Q1.Fiyat hakkında?
Re.biz genellikle 12 saat içinde teklif biz ürünlerinizin teknik verileri onayladıktan sonra.
Q2.What's ödeme yöntemi?
Re.L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal vb.Kabul ediyoruz.
Q3.What ödeme koşulları vardır?
Re.30% önceden, ve 70% sevkiyat öncesi
Q4.How bana öğeleri gemi için?
Re.Courier (DHL, TNT, FEDEX, UPS, EMS), Hava Kargo, Okyanus Gemisi mevcuttur.
Q5. Teslim süresi ne kadardır?
Re. Genel teslimat süresi 5-7 gün sipariş onaylandıktan sonra, sipariş miktarına bağlıdır.
Q6. Bana bir ücretsiz örnek gönderebilir Miyim?
Evet, nakliye masraflarını ödemek isterseniz, ücretsiz numune göndermeye hazırız.
OEM veya ODM kabul ediyor musunuz?
Re.Evet, biz fabrikayız. herhangi bir özelleştirilmiş gereksinimleri biz gerçekleştirmek yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.
FC LC ST SC UPC Konnektörlü 12 Çekirdekli Askeri Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu hakkında sorgunuzu bekliyoruz.

İletişim bilgileri
rachel.tang

Naber : +8615019465365