Su geçirmez Fiber Optik Konnektörler SC Açık FTTA Patch Cord 7.0 Mm Tel Çapı

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: SOGOO
Sertifika: CE, RoHS
Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: 10~15 USD
Ambalaj bilgileri: 1 adet 10 adet Anti-statik paket, standart ambalaj
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T; PayPal; Batı Birliği
Yetenek temini: 2000 adet / hafta
Şimdi başvurun

Su geçirmez Fiber Optik Bağlayıcı, SC Dış Mekan FTTA Patch Cord

Ürün adı : Su geçirmez Fiber Optik Bağlayıcı SC Açık FTTA Patch Cord
model Mini SC / APC-2 / 4-56-78
1. Bir uç konektör Mini SC / APC
2. B ucu konektörü SC (FC, LC, ST, E-2000, MTRJ, MU, MTP, MPO, DIN, SMA-905/906, D4 mevcut)
3. B uç cilası PC, UPC, APC.
4. Elyaf Türü G652D; G657A1; G657A2 ...
5. Kablo Tipi SX 3.0mm, 5.0mm vb.
6.Kablo Ceket PVC; LSZH
7. Uzunluk 1m, 2m, 3m, 5m vb.



Örneğin SC / APC- MINI SC / APC uyumlu 3.0 mm G62D LSZH 1m patchcord test veya kabin bağlantısı için kullanılır.


Özellikler :

1. Uygun maliyetli çözüm.
2. IP67 Suya batırma ve karma ortamlar için toz koruması ·
3. Kimyasal Direnç ·
4. Özel alet gerektirmeyen basit montaj ·
5. Süngü tarzı mekanik mandal ile itme-çekme ekleme kolay kurulum ve çıkarma sağlar
6. Dayanıklı mekanik çiftleşme, minimum 500 çiftleşme
7. -40 ila + 85 ° C dış tesis için geniş çalışma sıcaklığı aralığı
8. SC / APC IL <0.3 tipik olarak.
% 9.100 kalite performans meclisleri sağlamak için optik olarak test edilmiştir.

Uygulama :
1 'dir; Telekom ağları kulesi;
2; CATV, LAN ve WAN.
3; Genişbant;
4; CPRI, FTTP, FTTA




S & C
S1. Bu ürün için numune siparişi alabilir miyim?
A: Evet, biz örnek test sipariş etmek ve kalitesini kontrol etmek. Karışık örnekler kabul edilebilir.

S2. Kurşun zamanı ne olacak?
A: Örnek 1-2 gün ihtiyacı, seri üretim süresi 1-2 hafta ihtiyacı

Q3. Malları nasıl gönderiyorsunuz ve ulaşması ne kadar sürüyor?
A: Biz genellikle DHL tarafından gemi, UPS, FedEx veya TNT. Genellikle gelmesi 3-5 gün sürer. Havayolu ve deniz taşımacılığı da isteğe bağlıdır.

S4: Teslim süresi ne durumda?
A: Örnekler: bir hafta içinde; Ürünler: Genellikle 15-20 gün.

Servisimiz:

  • Çizim veya numuneye göre özel kablo montajları.
  • Herhangi bir soruşturma, 24 gün içinde size cevap verecektir.
  • Telekomünikasyon alanı için bir durak hizmeti.
  • Maliyetleri düşürün, müşterinin işi büyütmesi için daha fazla fayda sağlayın.

Suya Dayanıklı Fiber Optik Konektör, SC Dış Mekan FTTA Patch Cord hakkındaki sorunuzu dört gözle bekleyin.

İletişim bilgileri
rachel.tang

Naber : 8615019465365